Tepelná čerpadla Panasonic

02. 04. 2018

Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea

Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea – nový inovativní nízkoenergetický systém, který Vám pomůže využít ideální teploty a teplé vody ve vaší domácnosti, a to i při extrémních venkovních teplotách. Tepelná čerpadla Panasonic vzduch–voda zachycují čerstvý vzduch pro chlazení nebo ohřívání pro zajištění maximálního komfortu. Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea jsou mnohem čistší, bezpečnější, levnější a šetrnější k životnímu prostředí než alternativy s využitím zemního plynu, ropy a dalších elektrických systémů.

Jedna venkovní jednotka, která může být posílena o solární panely, ohřívá vodu pro domácí použití a pro radiátory nebo sálavé podlahy. Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea můžou být také dodatečně instalována do systému ústředního vytápění, čímž snížíte náklady na instalaci. Inovativní volba pro kompletní rekonstrukci a novostavby.

Jak lze ušetřit s tepelnými čerpadly Panasonic Aquarea

Podívejte se na následující video, ve kterém Vám ukážeme, jak lze využít Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea.

Příslušenství tepelných čerpadel Panasonic Aquarea

Podívejte se na detail jednotlivých produktů a příslušenství k tepelným čerpadlům Panasonic – Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea nebo nás neváhejte kontaktovat.

Zobrazit všechny novinky